13.09.2018r XI JARMARK ZIEMI KLUCZBORSKIEJ.
Wpisał: Kamila   
Image
 

W czwartek 13.09.2018r wystąpiły nasze przedszkolaki  na scenie w ramach Jarmarku Ziemi Kluczborskiej. Wydarzenie odbywało się w ramach obchodów 26. Europejskich Dni Dziedzictwa . W występie uczestniczyły dzieci z trzech grup. Pierwsze zaprezentowały się  4-l. z  grupy „Skrzaty” w utworze „Żabki” pod opieką pani Renatki. Następnie zaprezentowała się wokalistka Hania śpiewająca piosenkę pt. „Magiczna podróż” z grupy 5-6l. „Stokrotki” w obecności pani Kamili. Dziewczynki z grupy 6-l. „Promyki”  zaśpiewały piosenkę „Dzień dobry Biały ptaku” pod okiem pani Joasi. Występom towarzyszyły oklaski widzów zgromadzonych na rynku, wśród których byli również bliscy naszych dzieci. Dzieci otrzymały słodki prezent od organizatorów.


 
WITAMY W PRZEDSZKOLU!
Wpisał: Anna   

Image 
 
Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.
Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. 

 
Image
 
 
2018.06.25 - "ZDROWE I BEZPIECZNE WAKACJE"
Wpisał: Anna   
Image

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom życzymy wesołych,słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

 Dyrekcja i pracownicy przedszkola

Mając na uwadze zdrowy i bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży zachęcamy Rodziców do zapoznania się ze szczegółami akcji „BEZPIECZNA WODA”- Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 26 - 30 z 412

© 2018 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start