2018.03.22. - "DZIEŃ ZIELONY" W PRZEDSZKOLU
Wpisał: Anna   
Image

 
21 marca to dzień kalendarzowej wiosny, a jak wiadomo ta pora roku kojarzy się z kolorem zielonym. W związku z tym, w naszym przedszkolu pierwszy dzień wiosny ogłoszono „Dniem Zielonym”.
Czytaj całość…
 
2018. 03. 19. - WYSTĘP TEATRZYKU
Wpisał: Anna   
Image 

19 marca w naszym przedszkolu gościliśmy grupę teatralną „ART-RE” z Krakowa. Przybyli goście zaprezentowali nam przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. W teatrzyku wzięły udział wszystkie grupy, nawet dzieci wczesnoprzedszkolne z zainteresowaniem wytrwały do końca. Przedszkolakom bardzo podobała się bajka, zwłaszcza wtedy, gdy sami mogli wziąć w niej udział i jak prawdziwi aktorzy wystąpić na scenie. Bajka uczy, że warto pomagać innym i przestrzega przed łatwowiernością w stosunku do obcych.


 
 
2018. 03. 18. - "KOPCIUSZEK" W "PIĄTECZCE"
Wpisał: Anna   
Image 

16 marca „Promyki” odwiedziły żłobek „Piąteczka”, prezentując maluszkom nietypową wersję bajki pt: „ Kopciuszek”. Dzieci „pokazywały” treść bajki na tle odpowiednio dobranej muzyki. W roli głównej wystąpiła Hania B., która z równym wdziękiem usługiwała niedobrym siostrom, jak i tańczyła walczyka z przystojnym królewiczem Igorem. Maluszki z zaciekawieniem przyglądały się popisom starszaków. Na koniec, po „chrupkowej” przekąsce była chwila na wspólna zabawę.


 
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 45 z 386

© 2018 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start