2017.12. NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM
Wpisał: Anna   
Image
 
W listopadzie trzy prace naszych przedszkolaków zostały przesłane na konkurs plastyczny „Mikołaj w oczach dziecka” organizowany przez Przedszkole w Bogacicy. Z dumą informujemy, że cała trójka znalazła się w ścisłym gronie laureatów. I tak - I MIEJSCE zajęła Lena Wyskoczil z grupy „Skrzaty”, a na III MIEJSCU znalazło się dwoje przedszkolaków Hania Bury z grupy „Promyki” i Patryk Talaga ze „Stokrotek”. Nagrody wręczyła dzieciom p. dyrektor. Gratulujemy !!! 
 
2017.12.27. -JASEŁKA W GRUPIE "STOKROTKI"
Wpisał: Anna   
Image
 

W celu podtrzymywania tradycji bożonarodzeniowych, wzmacniania więzi rodzinnych i integrowania środowiska rodzinnego i przedszkolnego grupa „Stokrotki” zaprosiła swoich bliskich na przedświąteczne spotkanie przy choince. Dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając jasełka o narodzeniu dzieciątka Jezus. W świątecznej scenerii i pięknych strojach przedszkolaki wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy. Były także życzenia, słodkie upominki i poczęstunek przygotowany przez rodziców.  
 
2017.12.27.- PRZEDSZKOLNE JASEŁKA
Wpisał: Anna   
Image
 
 W przedświąteczny czwartek w naszym przedszkolu odbyło się radosne kolędowanie połączone z wystawieniem jasełek. W pięknie udekorowanym holu, przy rozświetlonej choince zebrały się wszystkie dzieci, personel przedszkola oraz przedstawiciele Rady Rodziców. W tym roku w role Maryi i Józefa, pastuszków, królów, aniołków, diabełka wcieliły się nasze 5-latki, dzieci z grupy „Skrzaty”. Z wielkim przejęciem, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.
Po występie, Pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne, a starszaki z grupy „Promyki” wręczyły gościom świąteczne upominki. 
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 333

© 2018 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start