„Kocham Babcię,kocham Dziadka”-uroczystość w grupie „ Stokrotki”

Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” -te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka,która odbyła się w dniu 29 stycznia w grupie „ Stokrotki”.

Nasi goście licznie przybyli. Mogli podziwiać przygotowaną część artystyczną oraz zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Były jasełka, piosenki i wierszyki dla dziadków. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. Na koniec wszyscy mogli rozkoszować się smakiem pysznego domowego ciasta Smakowało wyśmienicie, choć podobno i tak tylko ciasto babci smakuje najlepiej....Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.