Uwaga Rodzice !!!

Szanowni Rodzice!

W związku sytuacją zagrożenia koronawirusem w naszym kraju, przedszkole w dalszym ciągu pozostaje zamknięte. Korzystając z komunikatora - ATMS Kids - dla każdej grupy wiekowej nauczycielki będą zamieszczać tematykę tygodnia, a także propozycje ćwiczeń, zabaw, kart pracy oraz linki do ciekawych stron internetowych dla dzieci i rodziców, które można wykorzystać w domu . Możecie Państwo z nich korzystać, lub całkowicie z nich zrezygnować i według własnych pomysłów zorganizować zabawy w proponowanych kręgach tematycznych. Chcemy być dla Państwa wsparciem, a nie dodatkowo Państwa obciążać. Dlatego z proponowanych aktywności wybierzcie Państwo to, co uznacie za stosowne. Pamiętając, że to Rodzic jest najważniejszym nauczycielem dla swojego dziecka, życzymy miłych chwil spędzonych na nauce i zabawie ze swoimi pociechami i niecierpliwie czekamy na powrót do przedszkola. Pozdrawiamy nasze przedszkolaki ! Życzymy dużo zdrówka !

Dyrekcja i nauczycielki przedszkola.