Sukces grupy "Stokrotki"

W październiku 2019 r. dzieci z grupy "STOKROTKI" zostały zgłoszone do udziału w VI REJONOWYM KONKURSIE DLA PRZEDSZKOLAKÓW "- „ Ja też potrafię-dziecięcy świat wyobraźni w książeczce autorskiej". Konkurs cyklicznie organizuje Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku.

Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności dziecka, umiejętności współpracy z rówieśnikami, odczuwanie satysfakcji z bycia twórcą, dostrzeganie i przedstawianie pozytywnych i negatywnych zachowań, rozpoznawanie i nazywanie emocji. Zadaniem dzieci było napisanie wraz z nauczycielem książeczki i stworzenie interesującej szaty graficznej. Książeczka nosiła tytuł "NIESFORNY KRZYŚ"i opowiadała o niegrzecznych zachowaniach chłopca w przedszkolu i sposobie radzenia z jego złością.

Autorami książeczki byli: Dagmara Brzezicka, Kinga Kołodnicka, Julia Kotlińska, Maja Poniewiera, Nela Pychyńska, Kacper Okraska.

Miło nam poinformować, że nasze "STOKROTKI" zajęły I MIEJSCE. Ogromnie cieszymy się z tego sukcesu i życzymy kolejnych.