UWAGA RODZICE - WAŻNE!!!

PRZEDSTAWIAMY LISTY DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA I GRUPY WCZESNOPRZEDSZKOLNEJ.

Prosimy Rodziców dzieci PRZEDSZKOLNYCH, zakwalifikowanych na nowy rok szkolny o potwierdzenie woli do przedszkola w terminie od 24 kwietnia (godz. 8:00) do 30 kwietnia (godz.15:00). Potwierdzenie zapisu woli kandydata zakwalifikowanego do przedszkola dokonujemy w formie elektronicznej przez system elektroniczny – „nabór.” ( po numerze identyfikacyjnym wniosku).

W przypadku dzieci WCZESNOPRZEDSZKOLNYCH rodzice potwierdzają wolę od dnia 1 do 31 lipca 2020 r.

Listy kandydatów PRZYJĘTYCH i NIEPRZYJĘTYCH do przedszkola opublikowane zostaną na stronie internetowej dnia 14 maja (godz. 8:00).

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH - PRZEDSZKOLE

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH - PRZEDSZKOLE