AKCJA - "BĘDZIE DOBRZE"

Pod koniec marca, na platformie ePrzedszkole.com.pl proponowaliśmy Rodzicom i dzieciom udział w akcji „BĘDZIE DOBRZE” - wspieramy się uśmiechem.

Zabawa plastyczna z przesłaniem, polegała na wykonaniu dowolną techniką buźki (uśmiechniętej emotki) z pozdrowieniem (napisem) „BĘDZIE DOBRZE” i naklejeniu jej w widocznym miejscu – w oknie,na drzwiach itp.

W tym niełatwym dla wszystkich czasie, małym graficznym akcentem, słaliśmy pozytywne myśli rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, przechodniom. Podobna akcja, z podobnym przesłaniem ukazała się również na facebooku naszego przedszkola. Tam zadanie polegało na namalowaniu pięknej tęczy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze propozycje i przyłączyli się do akcji. Efekty Waszej pracy można zobaczyć w galerii zdjęć. Pozdrawiamy serdecznie. Będzie dobrze!!!

Nauczycielki wszystkich grup przedszkolnych.