"PRZEDSZKOLAKI PRACUJĄ W DOMU"

Mija już miesiąc od kiedy podobnie jak inne placówki oświatowe rozpoczęliśmy zdalne nauczanie. Korzystając z platformy ePrzedszkole.com.pl - system ATMS Kids przesyłamy Państwu propozycje różnych rodzajów aktywności do wykorzystania w pracy i w zabawie z dzieckiem. Widzimy, że spora liczba naszych przedszkolaków aktywnie pracuje w domu. Świadczą o tym, między innymi zdjęcia, jakie od Was otrzymujemy. Cieszymy się, że choć na zdjęciach możemy zobaczyć uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków, a także efekty ich pracy. Dziękujemy i prosimy o kolejne relacje. Tymczasem w galerii zamieszczamy część zdjęć, jakie do nas do tej pory dotarły. Niestety, niektórych ze względów technicznych nie udało się pokazać.

Z niecierpliwością czekamy na bezpieczny powrót do przedszkola i spotkanie z naszymi przedszkolakami. Pozdrawiamy, życząc dużo zdrówka.

Nauczycielki wszystkich grup przedszkolnych :)