UWAGA RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I WCZESNOPRZEDSZKOLNYCH!

Istnieje prawdopodobieństwo otwarcia naszego przedszkola w miesiącu maju, na mocy dzisiejszej rządowej informacji o uruchomieniu zajęć opiekuńczych od dnia 6 maja 2020 roku. Ostateczną decyzję dotyczącą tychże działań oraz konkretnego terminu podejmie organ prowadzący, w konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno -Epidemiologiczną w Kluczborku. Obecnie pracujemy nad szczegółami dotyczącymi procedur zapewniających bezpieczny i zdrowy pobyt dzieci oraz pracowników na terenie jednostki.

Z uwagi na szczególny charakter naszych działań zwracam się do Państwa z prośbą o kontakt mailowy z wychowawcami poszczególnych grup wiekowych lub telefoniczny z sekretariatem przedszkola: w czwartek 30 kwietnia w godz. od 8.00 do 15.00 lub w poniedziałek 4 maja w godz. 8.00 do 15.00, aby w możliwie najkrótszym czasie pozyskać informację zwrotną: kto z Państwa Rodziców - obydwojga pracujących lub wracających do pracy musiałby skorzystać z opieki przedszkolnej dla swojego dziecka w naszym przedszkolu. Pozyskane dane umożliwią nie tylko opracowanie procedur dotyczących bezpiecznego pobytu dzieci oraz pracowników na terenie jednostki w okresie trwającej pandemii, ale przede wszystkim dadzą rzeczywisty rozmiar potrzeb rodziców w tym zakresie i pozwolą określić możliwości naszego przedszkola, pamiętając o organizacyjnych wymaganiach i wyzwaniach spowodowanych obecną nową sytuacją.

Pozdrawiam Jadwiga Mączka - dyrektor przedszkola