UWAGA RODZICE DZIECI ZGŁOSZONYCH NA DYŻUR WAKACYJNY !

Prosimy Rodziców, którzy zgłosili swoje dzieci na tegoroczny dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu i sierpniu, o wypełnienie i dostarczenie do naszego przedszkola “Wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny” w nieprzekraczalnym terminie do 22 czerwca 2020 r. godz. 15.00 (na każdy miesiąc 1 wniosek). Klauzula informacyjna jest dla Państwa. Prosimy koniecznie wpisać godziny pobytu dziecka oraz konsekwentnie wskazać potrzebny termin zapewnienia opieki nad dzieckiem (uwzględniając ewentualny urlop). Przekierowanie wniosków dzieci zgłoszonych na sierpień do przedszkoli dyżurujących nastąpi pod koniec czerwca. Prosimy więc o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszego przedszkola pod numerem 77 418 22 12.

Dyrekcja przedszkola

WNIOSEK DO POBRANIA