KONKURS PLASTYCZNY ,,KAPELUSZ PANI JESIENI”- ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs plastyczno- techniczny „ Kapelusz Pani Jesieni”, adresowany do dzieci 3-6 letnich został rozstrzygnięty.

Dzieci zachwyciły nas pomysłowością, ogromem pracy włożonej w ich wykonanie oraz pięknymi, jesiennymi barwami. Każda praca konkursowa ukazała indywidualność oraz wyobraźnię autora. Kryteria oceny prac, którym kierowało się Jurry była pomysłowość, kreatywność i estetyka pracy.

I miejsce- Julia Kotlińska grupa „Skrzaty”

II miejsce- Łukasz Kosiński grupa „Misie

III miejsce- Oliwier Wenerski grupa „Promyki”

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone drobnymi nagrodami rzeczowymi. Wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć