OGŁOSZENIE!

Po prawie 2-tygodniowej przerwie spowodowanej zawieszeniem zajęć we wszystkich grupach, pragnę poinformować Państwa, że od poniedziałku tj. 23 listopada 2020r. nasze przedszkole będzie otwarte. Pamiętając o dynamicznie zmieniającej się sytuacji spowodowanej pandemią, w oparciu o aktualizację wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego, prosimy pamiętać, że do przedszkola i żłobka dziecko może przyprowadzać tylko osoba zdrowa. Ponadto do przedszkola i do grup wczesnoprzedszkolnych nie wolno przyprowadzać dziecka, gdy w domu przebywa osoba w izolacji, izolacji domowej lub na kwarantannie. Ta sama zasada dotyczy również pracowników przedszkola. Liczymy się z tym i w organizacji pracy przedszkola pojawić się może w najbliższych dniach niewielka reorganizacja grup, spowodowana nadal przedłużającą się absencją kadry.

Życząc wszystkim zdrowia pozdrawiam i do zobaczenia

Jadwiga Mączka- dyrektor przedszkola