I MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ- SUKCES SKRZATÓW

                                                                                   

 W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny,do ziemi rodzinnej,wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Szczególnie w miesiącu listopadzie przedszkolaki poznają jak pielęgnować wartości bliskie każdemu Polakowi,również poprzez popularyzację pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Jednym z działań jakie zostały podjęte w tym kierunku był udział naszych przedszkolaków w III Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Żeby Polska była Polską” organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Bogacicy.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy 6 latków „Skrzaty”. Zespół wokalny „Wesołe Skrzaty” w skład którego weszli: Julia K.,Dagmara B.,Antonina L.,Lena W.,Jakub G,Szymon S.,Maksymilian J. zaśpiewały piosenkę „Orzeł Biały”.

Sytuacja związana z pandemią sprawiła,że w tym roku szkolnym eliminacje w Konkursu Piosenki Patriotycznej miały miejsce w sieci internetowej, po raz pierwszy spotkaliśmy się on-line. Nasze przedszkolaki odnalazły się w nowej roli wyśmienicie!

Miło nam poinformować, że nasz zespół wokalny „WESOŁE SKRZATY" zajął I MIEJSCE. Ogromnie cieszymy się z tego sukcesu i życzymy kolejnych.