Wyjazd do gospodarstwa u Państwa Stodołów

W dniu 11 czerwca 2021r. dzieci z grup "SKRZATY" i "PROMYKI" wspólnie z Rodzicami spotkały się w gospodarstwie agroturystycznym w Bogdańczowicach.

Celem spotkania było wspólne spędzenie czasu w oraz pożegnanie z kolegami z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej.Właściciele gospodarstwa przygotowali dla dzieci wiele atrakcji. Po obejrzeniu terenu zaproponowali przedszkolakom przejażdżkę traktorem. Podczas jazdy Pan Witold opowiadał o historii tych ziem. W pewnym momencie traktor zatrzymał się i nie chciał jechać dalej, ale po zaśpiewaniu piosenki przez dzieci ruszył w dalszą drogę. Wychowawczynie zorganizowały zawody sportowe, a wśród dyscyplin największą frajdą okazały się skoki w workach. Nie zabrakło też pysznych drożdżówek, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz pieczonych kiełbasek na grillu.

Przedszkolaki na długo zapamiętają tak miło spędzony czas.