Pożegnanie Przedszkola

 

W dniach 16 i 18 czerwca 2021r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości pożegnania sześciolatków, które po wakacjach rozpoczną edukację w szkole.

„Promyki" i „Skrzaty” zaprezentowały programy artystyczne. Były wiersze i piosenki, 6-latki pochwaliły się znajomością języka angielskiego.

Grupa „Skrzaty” pokazała przedstawienie pt. „W krainie bajek” oraz grecki taniec wprowadzający w wakacyjny klimat. Za to „Promyki” popisywały się znajomością angielskiego w wierszu, piosence z kolorowymi chustami, czy zabawie; podsumowując tym samym Innowację pedagogiczną „I can do it!” prowadzoną w grupie. Pokazały rodzicom, że język obcy, wcale nie musi być obcy…my go „oswoiliśmy”.6-latki zaprezentowały także piosenki o treści religijnej.

Zaproszeni Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech i nagrodzili ich gromkimi brawami. Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Kotlińska oraz Pani Joanna Bar w pięknych słowach podziękowała dyrekcji, wychowawczyniom i wszystkim pracownikom przedszkola za trud wychowania.

Słowa pożegnania wygłosiła Pani Dyrektor, życząc dzieciom wielu sukcesów w szkole. Na zakończenie były także życzenia od nauczycielek pracujących w grupach, które wręczyły dzieciom pamiątkowe książki oraz dyplomy.

 

Minęły cztery lata beztroskich zabaw oraz nauki. Kochane dzieciaki! Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni.