ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

UWAGA RODZICE!!!

Zapraszamy wszystkich Rodziców DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

na zebrania grupowe w salach dzieci, które odbędą się w dniu 9 września 2021r. (czwartek) w godz:

godz. 16:00 "Motylki"

godz. 16:15  "Skrzaty"

godz. 16:30 "Misie"

godz. 16:45 "Stokrotki"

godz. 17:00 "Promyki"

Porządek zebrania:

1. Organizacja pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022. Bezpieczeństwo dzieci w przedszkolu: zasady przyprowadzania, pobytu i odbioru dzieci w kontekście trwającej sytuacji epidemiologicznej.

2. Ewidencja pobytu dzieci w przedszkolu. Zasady odpłatności pobyt dziecka w grupach przedszkolnych i  sposób obniżenia tej opłaty, realizacja Gminnego Programu " Kluczbork dla rodziny+".

3. Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2021/2022.

4. Informacja nauczycieli wychowawców o standardach rozwojowych danej grupy wiekowej, ramowy rozkład dnia, opieka, wychowanie, dydaktyka.

5. Kierunki pracy przedszkola na podstawie koncepcji pracy dyrektora przedszkola na lata 2021-2026.

6. Wybory rad oddziałowych.

7. Sprawy różne.

W związku  z potrzebą przekazania Państwu ważnych informacji prosimy o niezawodne przybycie

Dyrekcja Przedszkola