DZIEŃ MISIA 2021

Jak co roku 25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Misia.

Misie towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat w chwilach radości i smutku. Są powiernikami ich tajemnic, ocierają łzy i pomagają zasnąć. Ze względu na panującą pandemię dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich misi, ale i tak zabawa w tym dniu była świetna. Na początku nauczycielki opowiedziały przedszkolakom historię święta, następnie odbywały się zabawy z misiem, nauczycielki czytały książeczki, których bohaterami były misie znane z filmów i literatury. Święto Misia nawiązuje do realizowanego w naszym przedszkolu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Nie zabrakło też tradycyjnego "Sto lat". Po części zabawowej każda grupa wykonywała pracę plastyczną. Wszystkie przedszkolaki na pamiątkę otrzymały breloczek z misiem.