W dniu 14.03.2024 odbył się Logopedyczny Konkurs Recytatorski dla dzieci w wieku przedszkolnym z powiatu kluczborskiego zorganizowanym przez

Publiczne Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Cz. Janczarskiego w Kluczborku.

Celami konkursu były:

Kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich.

Popularyzacja twórczości polskich poetów oraz zainteresowanie dzieci poezją.

Promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci.

Wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań uczniów.

Rozwijanie prawidłowej artykulacji u dzieci.

Pokonywanie tremy podczas wystąpień przed publicznością.

Nasze przedszkole reprezentowała Martynka , która pięknie wyrecytowała wiersz pt: " Żabka" i tym samym zdobyła I miejsce.wink

Wszyscy uczestnicy popisali się niesamowitym talentem recytatorskim , świetną pamięcią  i odwagą.

Była to świetna zabawa w przemiłej atmosferze!

Serdecznie gratulujemy PP2 organizacji  Konkursu i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dnia 2. lutego 2024 roku odbył się konkurs na dyrektora naszej placówki. Pani Angelina Sarnowska  wygrała konkurs.

Szanowna Pani Dyrektor,

Wiemy, z jak dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy łączy się pełnienie tego stanowiska.

Dlatego życzymy wielu sukcesów w pracy, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz "dobrych wiatrów" w oświacie, tak aby nasze przedszkole mogło kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania.

W imieniu całej społeczności składamy serdeczne gratulacje, życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pani życia i życia przedszkola!

Z dniem 28.02.2024r., Pani Jadwiga Mączka wieloletnia nauczycielka i wychowawca przestała pełnić funkcję Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Żłobkowymi w Kluczborku. Chcąc wyrazić wdzięczność za wspólnie spędzone lata dnia 26.02.2024r. cała społeczność przedszkola i żłobka, żegnała Panią Dyrektor na uroczystej akademii prezentując krótkie występy artystyczne.

Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie, by otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie Pani znalazła czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy realizacji swoich nowych pomysłów i marzeń. I żeby zaowocowały one w przyszłość, która przed Panią, bo przecież "ważne są dni, których jeszcze nie znamy". Nie mówimy do widzenia, ale do zobaczenia.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy! smile