Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. W Naszym przedszkolu był to dzień pełen uśmiechów, wspólnej zabawy przy muzyce, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!  Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji takich jak:  malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, kolorowe balony, wata cukrowa oraz piknik na kocykach w przedszkolnym ogrodzie. Dużym zaskoczeniem dla wszystkich były również odwiedziny Świstaka Sienek.

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci

W dniu 27.05.2024r. Dzieci z grupy żłobkowej ,,Krasnale” wraz z opiekunkami zaprosili swoich rodziców, na występ artystyczny oraz wspólną zabawę z okazji Dnia Rodziny.

To pierwszy w życiu występ dzieci przed tak liczną widownią, a zakres emocji i zachowań u tak małych artystów o szerokim spektrum różnorodności.

Życzliwa, wyrozumiała publiczności gromkimi brawami, wynagradzała stres i była wielką zachętą dla malutkich artystów.

Wspólnie spędzony czas i zabawa, dzieci z najbliższymi, przyniosła wiele radości i pozytywnych emocji.