KONCERT UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ

W dniu 24.05.2022 starszaki z naszego przedszkola wybrały się na koncert uczniów SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA IM. IGNACEGO J. PADEREWSKIEGO w Kluczborku, który odbył się w KINIE "BAJKA".

Nasze przedszkolaki oprócz słuchania pięknych utworów zagranych przez uczniów szkoły muzycznej , mogły dowiedzieć się czegoś więcej na temat instrumentów muzycznych, a nawet je dotknąć.

Było to bardzo ciekaw doświadczenie, a także świetna zabawa ponieważ oprócz zdobycia wiedzy na temat  instrumentów dzieci mogły zdobyć również nagrody w zamian za prawidłowe odpowiedzi w mini konkursach.

Starszaki wróciły do przedszkola bardzo podekscytowane pięknymi występami i z marzeniami, że one również kiedyś  nauczą się grać na jakimś instrumencie.