Spotkanie z Policjantem- „Bezpieczna droga do Przedszkola”

Dnia 26.10.2022 roku dzieci z Przedszkola nr 7 miały okazję spotkać się z Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń .

Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz nie przyjmować żadnych słodyczy. Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy i samochodu policyjnego. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego podopieczni nasi wręczyli naszym gościom upominek.