BAL U MISIA USZATKA

25 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każde dziecko przyszło pięknie przebrane w "misiowe" stroje . Z okazji tego święta zorganizowany został "Bal u Misia Uszatka" - bohatera pięknej bajki Czesława Janczarskiego.

Na początku świętowania dzieci obejrzały piękne przedstawienie dotyczące emocji w wykonaniu starszych przedszkolaków. W dalszej kolejności dzieci poznały historię pluszowego misia, odśpiewały sto lat dla pluszowego solenizanta. Wzięły udział w quizie na temat najpopularniejszych misiów i niedźwiadków ze znanych bajek, a także w zabawach zręcznościowych. Później odbyły się wspólne tańce przy dźwiękach popularnych misiowych przebojów.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie pięknych przebrań na bal.