INTEGRACYJNA SPARTAKIADA POWIATU

 

W dniu 09.05.2024 r. odbyła się Integracyjna Spartakiada Powiatu. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Promyki” i „Skrzaty

Już po raz kolejny braliśmy udział w Spartakiadzie Przedszkolaków w organizowanej przez Przedszkole nr 2 w Kluczborku. Dzień 9 maja to wielkie święto sportu, w którym na hali OSIR Kluczbork z uśmiechem na ustach rywalizowali ze sobą w duchu fair play na równi: mali i duzi oraz osoby z niepełnosprawnością. Spartakiadzie towarzyszył ceremoniał olimpijski, było zapalenie znicza, hymn i ślubowanie. Nasze przedszkole reprezentował zespół „ ZIELONE ZUCHY” w skład którego weszły dzieci z grupy „Promyki”.

Każdej drużynie towarzyszyły cheerleaderki, które prezentowały swoje układy choreograficzne i kibice, którzy głośnym dopingiem zagrzewali zawodników do walki. Nasze cheerleaderki wspaniale reprezentowały przedszkole przed tak dużym audytorium. Sędziowie, którzy oceniali zawody, orzekli, że wszystkim należy się I MIEJSCE i złote medale. 

To był dzień pozytywnej energii, emocji i wzruszeń.