Akcja "Zbieraj nakrętki"

 

Od kilku lat w naszym przedszkolu przeprowadzamy zbiórkę plastikowych nakrętek. Akcja ta ma na celu uwrażliwienie wszystkich i pokazanie, że pomagać możemy także w ten sposób - zbierając nikomu niepotrzebne nakrętki. Często niewiele trzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi. Uczniowie Zespołu Szkół nr2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kluczborku, którzy pod patronatem Fundacji TDJ, zaproponowali naszym przedszkolakom wspólne działania w zbiórce nakrętek plastikowych dla chorej Amelki. Grupy wczesnoprzedszkolne i przedszkolne włączyły się z zapałem i radością do pomagania chorej Amelce. Zebrane nakrętki zostały odebrane przez Uczniów Szkoły i przekazane w ramach współpracy chorej dziewczynce. Uczniowie w ramach podziękowania dzieciom za ich zaangażowanie podarowali przedszkolakom zabawki. Nie spodziewaliśmy się tego, jeszcze raz dziękujemy za możliwość współpracy z Wami. Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wyrażenie chęci wzięcia udziału w tej cudownej akcji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby.”