Spartakiada 2023r.

POWIATOWA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW pod hasłem

”INTEGRACYJNA SPARTAKIADA POWIATU 2023″

Już po raz kolejny braliśmy udział w Spartakiadzie Przedszkolaków w Kluczborku pod hasłem” Integracyjna Spartakiada Powiatu 2023″ organizowanej przez Przedszkole nr 2 w Kluczborku. Dzień 20 kwietnia 2023r. to wielkie święto sportu, w którym na hali OSIR Kluczbork z uśmiechem na ustach rywalizowali ze sobą w duchu fair play na równi: mali i duzi oraz osoby z niepełnosprawnością. Spartakiadzie towarzyszył ceremoniał olimpijski, było zapalenie znicza, hymn i ślubowanie. Nasze przedszkole reprezentował zespół „ ZIELONE ZUCHY” w skład którego weszły dzieci z grupy „Skrzaty” i „Promyki”. Wśród licznych konkurencji były biegi z miotłami, wyścigi w kocach, skoki. Każdej drużynie towarzyszyły cheerleaderki, które prezentowały swoje układy choreograficzne i kibice, którzy głośnym dopingiem zagrzewali zawodników do walki. Nasze cheerleaderki wspaniale reprezentowały przedszkole przed tak dużym audytorium.

Sędziowie, którzy oceniali zawody, orzekli, że wszystkim należy się I MIEJSCE i złote medale. Tegoroczne wydarzenie było wpisane w 770-lecie założenia Kluczborka.

To był dzień pozytywnej energii, emocji i wzruszeń.

Dzień, w którym wszyscy wspaniale się bawili.

Dzień, w którym ani wiek ani stan zdrowia nie miał znaczenia...

I za ten dzień bardzo  DZIĘKUJEMY