50-LECIE PRZEDSZKOLA

„Pięćdziesiąt lat, to kilka ważnych miejsc, zarówno w historii samego przedszkola, jak i  gminnej oświaty” Dnia 14 czerwca 2023 r. Publiczne Przedszkole Nr 7 obchodziło okrągły jubileusz 50–lecia. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu gości m.in.: Pan Burmistrz z Urzędu Miasta Kluczbork, Dyrektor Administracji Oświaty w Kluczborku, dyrektorzy z  zaprzyjaźnionych przedszkoli oraz emerytowani pracownicy naszej placówki.

Z okazji jubileuszu przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały przedstawienie podczas którego mali artyści zaprezentowali się podczas tańców i śpiewów.     Na scenie wystąpiły wszystkie grupy – od żłobkowych, po starszaki.

Jubileusz został uwieczniony na pamiątkowym muralu znajdującym się w przedszkolnym ogrodzie. Jego autorem jest Przemysław „Petion” Szyporta z Centrum Kultury w Kluczborku.