FESTYN RODZINNY

Festyn rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w naszym przedszkolu. 14 czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym  odbył się Rodzinny Festyn "Skowronki". W  festynie  uczestniczyła  cała społeczność przedszkolna oraz dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Uroczystość została otworzona przez Panią Anetę Golec, która powitała wszystkich zebranych gości. Atrakcji nie brakowało: były zabawy z animatorem przy muzyce jak również kącik niespodzianek, w którym można było wylosować coś dla siebie. Nie zabrakło także słodkich przekąsek takich jak wata cukrowa oraz najróżniejszych ciast przygotowanych przez naszych rodziców jak również kawy, herbaty oraz lemoniady. W trakcie festynu można było także skosztować grochówki, kiełbasy z grilla czy hot dogów.  Wszyscy  świetnie  się bawili  i  korzystali z przygotowanych atrakcji.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i  zapraszamy ponownie za rok.