„Mała Książka – Wielki Człowiek”

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz ze swoimi Pociechami do zapoznania się z Projektem Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczborku, który ma na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

Nasze przedszkole od lat uczestniczy w Kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” na bazie , której budowane są działania promujące i wspierające rozwój czytelnictw wśród dzieci. Promocja ta ma ogromne znaczenie dla naszej placówki dlatego też bierzemy udział w Narodowym Projekcie Rozwoju Czytelnictwa.

Wszystkie prowadzone działania mają na celu wprowadzenie dzieci w świat literatury, rozbudzenie motywacji do samodzielnego korzystania z książek ze zwróceniem uwagi na właściwe obchodzenie się z nimi.